Mer om
Caroline
Min reise i skjønnhetsbransjen startet som 20-åring. Jeg ble kastet rett inn i hjertet av bransjen hos Estée Lauder Companies,
Som makeup-artist for MAC møtte jeg daglig unge jenter som ønsket å dekke til urenheter og kviser med sminke.
Men bak kostene og fargene vokste det frem en dypere lidenskap: Hvorfor bare dekke til, når vi kan forbedre?
Jeg har selv kjent på utfordringene med problemhud, og jeg vet hvordan det påvirker selvtilliten. Dette ble starten på min besettelse for ingredienser, hudens helse og hvordan huden påvirker selvfølelsen vår.
Min filosofi er gode vaner og et riktig hjemmeprogram er fundamentet for alt. Gjennom 15 års erfaring har jeg lært at ekte glød ikke kan sminkes på – den må bygges opp gjennom god hudhelse og de riktige verktøyene tilpasset din unike hud.
Brenner for å hjelpe deg med å forstå huden din, slik at du kan føle deg trygg og strålende, både med og uten sminke.
Klar for en hud som gløder?
La oss legge en plan sammen. Book din time hos meg i dag, så setter vi opp et skreddersydd program for din hudreise.
Ta kontakt for uforpliktende konsultasjon
Fyll ut skjemaet eller ta kontakt direkte for eventuelle spørsmål og hjelp til å finne riktig behandling for dine behov.
Karl Johan: 22 33 60 60
Sandvika: 902 57 677
Majorstuen: 23 21 54 00
Bekkestua: 93 00 99 25
Øvre Slottsgate 27, 0157 Oslo
post@egerskinclinic.no
Chat med oss
Åpningstider:
Mandag- Fredag 08.00-20.00 (Telefon 08.00-18.00)
Lørdag 10.00-17.00 (Telefon 10.00-16.30)
"*" obligatorisk felt
















